BEZPEČNOSTNÉ DVERE | ŽALÚZIE | ROLETY | SIETE
predaj - montáž - servis

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

Viac info

OKNÁ, DVERE A DOPLNKY DO 14dní
AKCIOVÉ ZĽAVY AŽ 50%

Cenová kalkulácia zdarma do 24 hodín

Viac info

DOPLNKY K PLASTOVÝM OKNÁM
ŽALÚZIE | PARAPETY | ROLETY | SIETE

exkluzívne, moderné, cenovo dostupné

BEZPEČNOSTNÉ DVERE SOFIA
Domov je tam,
kde sa cítite bezpečne

Viac info

Vitajte na stránkach firmy RP PLAST. Plastové okná a dvere pre najnovšiu výstavbu musia spĺňať náročné požiadavky. Plastové okná, plastové dvere, montáž plastových okien a doplnky k plastovým oknám ponúkame už od roku 2003. Dodávame a montujeme len kvalitné plastové okná, dvere, parapety, žalúzie, siete proti hmyzu v Bratislave a okolí.

RP PLAST, realizuje komplexnú dodávku a montáž plastových okien, dverí, parapiet, žalúzii a sieťok proti hmyzu, ktorá pozostáva z poradenstva pri návrhu výrobkov, zo zamerania stavebných otvorov a vypracovania cenovej ponuky priamo u zákazníka, z odborne prevedenej montáže, murárskych prác, zo záručného a pozáručného servisu.

Plastové okná Aluplast

Plastové okná Salamander

Plastové okná Gealan

Plastové okná Decco

V našej ponuke máme kvalitné a lacné plastové okná z 5 až 7 – komorových nemeckých profilov so stavebnou hĺbkou od 70 mm do 92 mm, značiek SALAMANDERALUPLAST, Gealan a DECCO vo veľmi širokej škále farebných prevedení s možnosťou použitia rôznych izolačných a bezpečnostných skiel. Zákazník má možnosť si vybrať jednostranne alebo obojstranne laminované plastové okná a dvere v imitácii dreva, alebo hliníkové okná a dvere vo farbách RAL. Dodávané plastové okná a dvere sa vyznačujú vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, moderným dizajnom s možnosťou výberu podľa individuálnych požiadaviek zákazníka s prijateľnou cenou. Našimi plastovými oknami vieme uspokojiť aj tých najnáročnejších majiteľov – nízkoenergetických a pasívnych domov. Ako samozrejmosť ponúkame našim zákazníkom bezplatné poradenstvo a zameranie, priamo na mieste realizácie zákazky. Na základe dlhoročných skúseností a praxe, sa Vám budeme snažiť navrhnúť, to najlepšie riešenie v pomere kvality ponúkaných produktov a ceny. K našim plastovým oknám a dverám dodávame všetky doplnky a tieniacu techniku, ako sú vonkajšie a vnútorné parapety, žalúzie, rolety, sieťky proti hmyzu, okrasné výplne do dverí a iné doplnky v rôznych farbách a dekóroch, ktoré súvisia s našou činnosťou.

Kvalita plastových okien a služieb je overená spokojnosťou našich doterajších zákazníkov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť pre neho optimálne riešenie zo širokého výberu profilov, doplnkov a služieb.
V prípade akýchkoľvek najasností alebo otázok nás neváhajte kontaktovať.

AKCIA – Využite možnosť nákupu typizovaných plastových okien ALUPLAST za výrobne ceny s dodacou lehotou do 14 dní od objednania. Cena okien je bez montáže, doplnkov a DPH.

akcia rpplast.sk

Čo vám všetko ponúkame?

Najnižšie ceny

okien, odbornej montáže a murárskych prác

Garancia

na všetky systémy garantovaná 5 ročná záruka

Rýchle dodanie

štandardná dodacia lehota 2 – 3 týždne

Doprava

do 50 km zdarma, nad 50 km za poplatok iba 0,20 EUR/km

Zdarma

zameranie, cenová kalkulácia, poradenstvo

Pridajte sa k nám na Facebook-u