BEZPEČNOSTNÉ DVERE | ŽALÚZIE | ROLETY | SIETE
predaj - montáž - servis

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

Viac info

OKNÁ, DVERE A DOPLNKY DO 14dní
AKCIOVÉ ZĽAVY AŽ 50%

Cenová kalkulácia zdarma do 24 hodín

Viac info

DOPLNKY K PLASTOVÝM OKNÁM
ŽALÚZIE | PARAPETY | ROLETY | SIETE

exkluzívne, moderné, cenovo dostupné

BEZPEČNOSTNÉ DVERE SOFIA
Domov je tam,
kde sa cítite bezpečne

Viac info

Plastové okná a dvere pre najnovšiu výstavbu musia spĺňať, náročné požiadavky kladené na vysokú kvalitu profilov, maximálnu bezpečnosť a vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu, preto Vám ponúkame najkvalitnejšie a cenovo dostupné plastové okná a dvere z profilov Salamander, Gealan, Decco a Aluplast.

 
 

Plastové okná a dvere značiek SalamanderGealan, Decco a Aluplast zaručujú vysokú kvalitu, tvar a materiál profilov spoločne s maximálnou kontaktnou plochou tesnenia na okennom ráme a krídle zaisťujú, že okná a dvere skvelo udržujú teplo a výborne zvukovo izolujú, tým výrazne znižujú náklady na kúrenie.

RP PLAST realizuje komplexnú dodávku plastových okien, dverí, parapiet, žalúzií a sieťok proti hmyzu , ktorá pozostáva z poradenskej činnosti pri návrhu výrobkov, zo zamerania stavebných otvorov priamo u zákazníka, z odborne prevedenej montáže, murárskych prác, zo záručného a pozáručného servisu. Montáži okien sa venujeme od roku 2003, ako autorizovaný predajca značiek Salamander, Gealan, Decco, Aluplast , ktoré patria medzi najkvalitnejšie plastové okná a dvere na Slovensku.

V našej ponuke máme kvalitné a lacné plastové okná z 5 až 7 – komorových profilov značiek SalamanderGealan, Decco a Aluplast, ktoré zarúčujú vysokú kvalitu. Dodávané okná sa vyznačujú vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, moderným dizajnom s možnosťou výberu podľa individuálnych požiadaviek zákazníka s prijateľnou cenou. Uspokojiť vieme aj tých najnáročnejších majiteľov – nízkoenergetických a pasívnych domov. Vaše nové okná Vám zameriame , navrhneme, vyrobíme, odborne namontujeme – rýchlo – lacno – kvalitne. Špecializujeme sa hlavne na rodinné a bytové domy v Bratislave a okolí.
Kvalita výrobkov a služieb je overená spokojnosťou našich doterajších zákazníkov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť pre neho optimálne riešenie zo širokého výberu profilov, doplnkov a služieb.

AKCIA – Využite možnosť nákupu typizovaných plastových okien ALUPLAST za výrobne ceny s dodacou lehotou do 14 dní od objednania. Ceny okien sú uvedené vrátane DPH.

akcia rpplast.sk

Čo vám všetko ponúkame?

Najnižšie ceny

okien, odbornej montáže a murárskych prác

Garancia

na všetky systémy garantovaná 5 ročná záruka

Rýchle dodanie

štandardná dodacia lehota 2 – 3 týždne

Doprava

do 50 km zdarma, nad 50 km za poplatok iba 0,20 EUR/km

Zdarma

zameranie, cenová kalkulácia, poradenstvo

Pridajte sa k nám na Facebook-u