Profil spoločnosti RP PLAST

Plastové okná a dvere pre najnovšiu výstavbu musia spĺňať, náročné požiadavky kladené na vysokú kvalitu profilov, maximálnu bezpečnosť a vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu, preto Vám ponúkame najkvalitnejšie a cenovo dostupné plastové okná a dvere z profilov Salamander, Gealan, Decco a Aluplast.

Plastové okná a dvere značiek SalamanderGealan, Decco a Aluplast zaručujú vysokú kvalitu, tvar a materiál tesnenia spoločne s maximálnou kontaktnou plochou na okennom ráme a krídle zaisťujú, že okná a dvere skvelo udržujú teplo a výborne zvukovo izolujú, tým výrazne znižujú náklady na kúrenie.

RP PLAST realiuje komplexnú dodávku plastových okien, dverí, parapiet, žalúzíí a sieťok proti hmyzu , ktorá pozostáva z poradenskej činnosti pri návrhu výrobkov, zo zamerania stavebných otvorov priamo u zákazníka, z odborne prevedenej montáže, murárskych prác, zo záručného a pozáručného servisu. Montáži okien sa venujeme od roku 2003, ako autorizovaný predajca značiek Salamander, Gealan, Decco, Aluplast , ktoré patria medzi najkvalitnejšie plastové okná a dvere na Slovensku.

V našej ponuke nájdete kvalitné a lacné plastové okná z 5 až 7 – komorových profilov značiek SalamanderGealan, Decco a Aluplast, ktoré zarúčujú vysokú kvalitu. Dodávané okná sa vyznačujú vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, moderným dizajnom s možnosťou výberu podľa individuálnych požiadaviek zákaznika s prijateľnou cenou. Uspokojiť vieme aj tých najnáročnejších majiteľov – nízkoenergetických a pasívnych domov. Vaše nové okná Vám zameriame , navrhneme, vyrobíme, odborne namontujeme – rýchlo – lacno – kvalitne. Špecializujeme sa hlavne na rodinné a bytové domy v Bratislave a okolí.
Kvalita výrobkov a služieb je overená spokojnosťou našich doterajších zákazníkov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť pre neho optimálne riešenie zo širokého výberu profilov, doplnkov a služieb.