Certifikáty

Výroba plastových a hliníkových okien a dverí prebieha na najmodernejších obrábacích CNC strojoch Elumatec, Stürtz a Berchtold a je riadená online softvérovým programom Klaes. Tým je zabezpečená vysoká kvalita a spoľahlivosť našich výrobkov, o čom svedčí aj získaný certifikát manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001 : 2000.

Vo vyrobných halách, s podlahovou plochou 2 400 m2, sa vykonáva zváranie na štvorhlavých zváračkách, automatcké začisťovanie zvarov, automatické kovanie krídiel, montáž kovania rámov, zasklievanie s požitím izolačných skiel a kompletizácia výrobkov. Výstupná kontrola zabezpečuje, aby sa k našim zákazníkom dostali iba kvalitné a spoľahlivé výrobky.

Záruka, kvalita

Predpokladom úspešného výrobku sú kvalitné vstupné materiály, kvalitné výrobné zariadenia a kvalifikovaní pracovníci.Dôkazom toho je získanie certifikátu kvality podľa ISO 9001 : 2000, udelený nemeckou certifikačnou firmou TÜV SÜD Management Service GmbH. Výrobky sú navyše testované v štátnom skúšobnom ústave TSUS Bratislava a spĺňajú najprísnejšie technické normy, čo nám umožňuje poskytovanie 5 – ročnej záruky.

Veľmi dôležita je možnosť servisu okien. Veľa firiem v obore totiž skrachovalo a ich záruky sú nevymáhateľné. Smolu majú často aj ľudia, ktorí si okná zaobstarali od zahraničných výrobcov, ktorých komponenty nie sú v SR dostupné. Preto uprednosťujte slovenského výrobcu, kde ja zaručená záruka a servis po celú dobu životnosti okna.